LUCY LN

SOUTHPORT, Florida 32409 · Bay County · Parcel 07449000000

$36 396
Assessed Value
$36 396
Market Value
Annual Tax
$36 396
Taxable Value
Ownership
OwnerTALARICO, SUZANNE C
Mailing Address15218 LUCY LANE SOUTHPORT FL 32409
Property Details
Lot Size14 985 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$29 646
Building Value$6 750
Just (Market) Value$36 396
Assessed Value$36 396
Taxable Value$36 396