9228 WIDENER ST

PANAMA CITY BEACH, Florida 32407 · Bay County · Parcel 27852103000

$26 016
Assessed Value
$56 967
Market Value
Annual Tax
$1 016
Taxable Value
Ownership
OwnerGIBSON, JANA HOLT & DWIGHT L
Mailing Address9228 WIDENER ST PANAMA CITY BEACH FL 32407
Property Details
Year Built2000
Living Area896 sq ft
Lot Size3 877 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$33 886
Just (Market) Value$56 967
Assessed Value$26 016
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 016