6923 BIG DADDY DR

PANAMA CITY BEACH, Florida 32407 · Bay County · Parcel 27344008000

$36 040
Assessed Value
$79 135
Market Value
Annual Tax
$11 040
Taxable Value
Ownership
OwnerBOHON, CHRISTOPHER A
Mailing Address6923 BIG DADDY DR PANAMA CITY BEACH FL 32407
Property Details
Year Built1997
Living Area1 232 sq ft
Lot Size6 229 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$49 521
Just (Market) Value$79 135
Assessed Value$36 040
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 040