4517 CARLA LN

PANAMA CITY, Florida 32405 · Bay County · Parcel 11523060012

$36 734
Assessed Value
$36 734
Market Value
Annual Tax
$11 734
Taxable Value
Ownership
OwnerGOLDS, STEPHANIE B ETAL
Mailing Address4517 CARLA LN PANAMA CITY FL 32405
Property Details
Year Built1983
Living Area884 sq ft
Lot Size21 780 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$24 587
Just (Market) Value$36 734
Assessed Value$36 734
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 734