16999 PHILIP GRIFFITTS SR PKWY

PANAMA CITY BEACH, Florida 32413 · Bay County · Parcel 32720000000

$20 499 151
Assessed Value
$20 499 151
Market Value
Annual Tax
$20 499 151
Taxable Value
Ownership
OwnerSJMC, LLC
Mailing Address130 RICHARD JACKSON BLVD PANAMA CITY BEACH FL 32407
Property Details
Year Built2024
Living Area81 696 sq ft
Lot Size3 861 594 sq ft
Use Code019
Valuation Breakdown
Land Value$4 409 874
Building Value$16 089 277
Just (Market) Value$20 499 151
Assessed Value$20 499 151
Taxable Value$20 499 151