11601 VEAL RD

PANAMA CITY, Florida 32404 · Bay County · Parcel 03678031010

$25 481
Assessed Value
$42 186
Market Value
Annual Tax
$481
Taxable Value
Ownership
OwnerCOSGRAY, ERIC J
Mailing Address11601 VEAL RD PANAMA CITY FL 32404
Property Details
Year Built1999
Living Area2 481 sq ft
Lot Size52 272 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$4 654
Just (Market) Value$42 186
Assessed Value$25 481
Exemptions-$25 000
Taxable Value$481