104 BONANZA CIR

PANAMA CITY, Florida 32404 · Bay County · Parcel 25019000000

$69 117
Assessed Value
$86 778
Market Value
Annual Tax
$44 117
Taxable Value
Ownership
OwnerGAYLORD, THOMAS J.
Mailing Address104 BONANZA CIR PANAMA CITY FL 32404
Property Details
Year Built1964
Living Area1 315 sq ft
Lot Size13 460 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$31 950
Just (Market) Value$86 778
Assessed Value$69 117
Exemptions-$25 000
Taxable Value$44 117