10238 SILVER LAKE RD

FOUNTAIN, Florida 32438 · Bay County · Parcel 01090050000

$31 483
Assessed Value
$43 835
Market Value
Annual Tax
$6 483
Taxable Value
Ownership
OwnerHAVENS, CHARLES C & JODY
Mailing Address10238 SILVER LAKE RD FOUNTAIN FL 32438
Property Details
Year Built2004
Living Area2 080 sq ft
Lot Size65 776 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$7 713
Just (Market) Value$43 835
Assessed Value$31 483
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 483