1010 4TH ST

SOUTHPORT, Florida 32409 · Bay County · Parcel 08413262000

$45 905
Assessed Value
$53 713
Market Value
Annual Tax
$20 905
Taxable Value
Ownership
OwnerOZMORE, MYRA
Mailing Address1010 4TH ST SOUTHPORT FL 32409
Property Details
Year Built1997
Living Area1 378 sq ft
Lot Size20 996 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$33 145
Just (Market) Value$53 713
Assessed Value$45 905
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 905