10037 SILVER LAKE RD

FOUNTAIN, Florida 32438 · Bay County · Parcel 01075030000

$41 664
Assessed Value
$75 683
Market Value
Annual Tax
$16 664
Taxable Value
Ownership
OwnerCHATHAM, RICHARD
Mailing Address10037 SILVER LAKE ROAD PANAMA CITY FL 32438
Property Details
Year Built1985
Living Area1 803 sq ft
Lot Size435 600 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$51 080
Just (Market) Value$75 683
Assessed Value$41 664
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 664