10 JOSEPH CIR

SOUTHPORT, Florida 32409 · Bay County · Parcel 07464013175

$43 538
Assessed Value
$56 487
Market Value
Annual Tax
$18 538
Taxable Value
Ownership
OwnerLEA-SCANDRETT, DENNIS E JR
Mailing Address10 JOSEPH CIRCLE SOUTHPORT FL 32409
Property Details
Year Built1997
Living Area1 246 sq ft
Lot Size43 996 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$22 282
Just (Market) Value$56 487
Assessed Value$43 538
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 538