9953 CARVER LOOP

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 332S21000000000390

$47 599
Assessed Value
$56 373
Market Value
Annual Tax
$22 599
Taxable Value
Ownership
OwnerCURRY CAROLYN CYNTHIA
Mailing AddressP O BOX 755 GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1969
Living Area1 176 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$2 337
Just (Market) Value$56 373
Assessed Value$47 599
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 599