9662 BLACKJACK RD

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 063S22004100030060

$141 485
Assessed Value
$141 485
Market Value
Annual Tax
$116 485
Taxable Value
Ownership
OwnerMUSGRAVE CASSIDY PAIGE
Mailing Address9662 BLACK JACK RD MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built2012
Living Area1 152 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$141 485
Assessed Value$141 485
Exemptions-$50 722
Taxable Value$116 485