9477 CEDAR RD

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 063S22004100020110

$37 174
Assessed Value
$112 894
Market Value
Annual Tax
$12 174
Taxable Value
Ownership
OwnerMOORE CHARLES E JR & JOYCE M
Mailing Address9477 CEDAR RD MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1976
Living Area1 474 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$112 894
Assessed Value$37 174
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 174