7950 KLEIN RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 352S21000000000561

$43 909
Assessed Value
$97 950
Market Value
Annual Tax
$18 909
Taxable Value
Ownership
OwnerJACOBS JOHN KENT
Mailing AddressPO BOX 596 GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1994
Living Area1 196 sq ft
Lot Size60 112 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$23 874
Just (Market) Value$97 950
Assessed Value$43 909
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 909