7249 NORMAN ST

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 252S21011500000080

$32 355
Assessed Value
$120 076
Market Value
Annual Tax
$7 355
Taxable Value
Ownership
OwnerCOMBS GREGORY S & JULIE LYNN
Mailing Address7249 NORMAN ST GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1985
Living Area1 838 sq ft
Lot Size27 442 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$27 625
Just (Market) Value$120 076
Assessed Value$32 355
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 355