711 LONG DR

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 312S22003700030170

$61 486
Assessed Value
$146 340
Market Value
Annual Tax
$31 486
Taxable Value
Ownership
OwnerBROOKS SHEILA
Mailing Address711 LONG DR MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1975
Living Area1 184 sq ft
Lot Size10 607 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$146 340
Assessed Value$61 486
Exemptions-$31 486
Taxable Value$31 486