707 CHIPSHOT DR

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 312S22003700020140

$79 696
Assessed Value
$174 864
Market Value
Annual Tax
$49 696
Taxable Value
Ownership
OwnerFRITS JON C & VERA V
Mailing Address707 CHIPSHOT DR MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1975
Living Area1 355 sq ft
Lot Size11 957 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$174 864
Assessed Value$79 696
Exemptions-$74 696
Taxable Value$49 696