702 LONG DR

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 312S22004600010010

$125 615
Assessed Value
$194 811
Market Value
Annual Tax
$95 615
Taxable Value
Ownership
OwnerTHOMPSON JANET
Mailing Address702 LONG DR MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1975
Living Area1 225 sq ft
Lot Size9 817 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$194 811
Assessed Value$125 615
Exemptions-$100 722
Taxable Value$95 615