6416 STONE RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 062S22009400000155

$36 706
Assessed Value
$80 920
Market Value
Annual Tax
$11 706
Taxable Value
Ownership
OwnerCOOK HELEN N
Mailing Address6416 STONE RD GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1986
Living Area1 248 sq ft
Lot Size24 829 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$9 975
Just (Market) Value$80 920
Assessed Value$36 706
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 706