6381 NORTH 40 CIR

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 192S22000000000820

$49 890
Assessed Value
$94 562
Market Value
Annual Tax
$24 890
Taxable Value
Ownership
OwnerLIPNICK DENNIS
Mailing Address6381 NORTH 40 CIR MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1999
Living Area1 120 sq ft
Lot Size44 866 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$15 079
Just (Market) Value$94 562
Assessed Value$49 890
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 890