6320 DURLAND RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 062S22009400000080

$29 873
Assessed Value
$66 715
Market Value
Annual Tax
$4 873
Taxable Value
Ownership
OwnerDURLAND MICHAEL RAY & DANIEL A
Mailing Address6320 DURLAND RD GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1986
Living Area1 144 sq ft
Lot Size22 215 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$8 925
Just (Market) Value$66 715
Assessed Value$29 873
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 873