6215 C W WEBB RD

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 063S22004100010050

$114 307
Assessed Value
$202 989
Market Value
Annual Tax
$89 307
Taxable Value
Ownership
OwnerANSLEY DEBORAH A
Mailing Address6215 C W WEBB RD MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built2016
Living Area1 680 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$202 989
Assessed Value$114 307
Exemptions-$50 722
Taxable Value$89 307