5910 CLOVER DR

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 073S22004500000470

$36 933
Assessed Value
$85 053
Market Value
Annual Tax
$11 933
Taxable Value
Ownership
OwnerYALE NICHOLAS J & MARTINO TINA
Mailing Address5910 CLOVER DR MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1973
Living Area1 368 sq ft
Lot Size21 780 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$12 500
Just (Market) Value$85 053
Assessed Value$36 933
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 933