5706 IRVIN ST

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 312S22009900000320

$118 162
Assessed Value
$118 162
Market Value
Annual Tax
$118 162
Taxable Value
Ownership
OwnerHIRES ALICE KRAUS
Mailing Address5706 IRVIN STREET MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built2001
Living Area1 568 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$40 000
Building Value$78 162
Just (Market) Value$118 162
Assessed Value$118 162
Taxable Value$118 162