5664 IRVIN ST

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 312S22009900000340

$38 149
Assessed Value
$95 354
Market Value
Annual Tax
$13 149
Taxable Value
Ownership
OwnerSELF DONALD R & BRENDA S
Mailing Address5664 IRVIN ST MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1989
Living Area1 104 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$40 000
Just (Market) Value$95 354
Assessed Value$38 149
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 149