5265 SEAWARD WAY

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 083S22000000000396

$182 208
Assessed Value
$368 462
Market Value
Annual Tax
$157 208
Taxable Value
Ownership
OwnerHARRIS MARK S
Mailing Address5265 SEAWARD WAY MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1985
Living Area2 636 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$368 462
Assessed Value$182 208
Exemptions-$50 722
Taxable Value$157 208