5233 VIOLET LN

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 202S22011600000010

$45 676
Assessed Value
$93 904
Market Value
Annual Tax
$20 676
Taxable Value
Ownership
OwnerMORGAN TIMOTHY W & MINDY A
Mailing Address5233 VIOLET LN MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1988
Living Area1 064 sq ft
Lot Size44 431 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$33 660
Just (Market) Value$93 904
Assessed Value$45 676
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 676