507 LEWIS ST

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 322S22001200000092

$48 142
Assessed Value
$109 074
Market Value
Annual Tax
$23 142
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS ROBERT LEE
Mailing Address507 LEWIS ST MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1986
Living Area916 sq ft
Lot Size7 405 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$11 900
Just (Market) Value$109 074
Assessed Value$48 142
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 142