472 AZALEA DR

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 302S22008600060100

$60 282
Assessed Value
$130 822
Market Value
Annual Tax
$30 282
Taxable Value
Ownership
OwnerBENEFIELD ALMA J & DELBERT A
Mailing Address472 AZALEA DR MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1975
Living Area960 sq ft
Lot Size10 157 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$130 822
Assessed Value$60 282
Exemptions-$55 282
Taxable Value$30 282