23575 PINTAIL ST

SANDERSON, Florida 32087 · Baker County · Parcel 293S19005900000340

$25 854
Assessed Value
$126 332
Market Value
Annual Tax
$854
Taxable Value
Ownership
OwnerWINDHAM RAY NIVIN
Mailing Address23575 PINTAIL ST SANDERSON FL 32087
Property Details
Year Built1940
Living Area1 784 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$8 000
Just (Market) Value$126 332
Assessed Value$25 854
Exemptions-$25 000
Taxable Value$854