227 BLAIR ST

Macclenny, Florida 32063 · Baker County · Parcel 322S22005400000060

$21 000
Assessed Value
$21 000
Market Value
Annual Tax
$21 000
Taxable Value
Ownership
OwnerBIG OAK RENTALS LLC
Mailing Address4113 LIVE OAK LANE MACCLENNY FL 32063
Property Details
Lot Size6 312 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$14 000
Building Value$7 000
Just (Market) Value$21 000
Assessed Value$21 000
Taxable Value$21 000