21549 THANNIE HARVEY RD

SANDERSON, Florida 32087 · Baker County · Parcel 011S20010400000050

$34 069
Assessed Value
$94 477
Market Value
Annual Tax
$9 069
Taxable Value
Ownership
OwnerMARCUM WINFIELD M & SUSAN
Mailing Address21549 THANNIE HARVEY RD SANDERSON FL 32087
Property Details
Year Built1989
Living Area1 144 sq ft
Lot Size63 162 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 732
Just (Market) Value$94 477
Assessed Value$34 069
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 069