19674 CREWS RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 161S21012100000390

$45 852
Assessed Value
$90 284
Market Value
Annual Tax
$20 852
Taxable Value
Ownership
OwnerROWLAND JOHNNIE D & IDA J
Mailing Address19674 CREWS RD GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1989
Living Area1 120 sq ft
Lot Size135 907 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$37 440
Just (Market) Value$90 284
Assessed Value$45 852
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 852