18175 NOAH RAULERSON RD

SANDERSON, Florida 32087 · Baker County · Parcel 191S21000000000022

$359 751
Assessed Value
$359 751
Market Value
Annual Tax
$359 751
Taxable Value
Ownership
OwnerCRAWFORD CLARENCE J
Mailing Address21543 PLEASANT GROVE CHURCH RD SANDERSON FL 32087
Property Details
Year Built2024
Living Area1 889 sq ft
Lot Size108 900 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 000
Building Value$344 751
Just (Market) Value$359 751
Assessed Value$359 751
Taxable Value$359 751