14217 CAMELOT PL

Macclenny, Florida 32063 · Baker County · Parcel 082S22021000000070

$319 651
Assessed Value
$319 651
Market Value
Annual Tax
$319 651
Taxable Value
Ownership
OwnerMORRISON TERESA LYNN
Mailing Address6661 NW 40TH WAY JENNINGS FL 32053
Property Details
Year Built2024
Living Area1 664 sq ft
Lot Size80 586 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 943
Building Value$299 708
Just (Market) Value$319 651
Assessed Value$319 651
Taxable Value$319 651