11003 DEERWOOD CIR

MACCLENNY, Florida 32063 · Baker County · Parcel 282S22011200000190

$28 232
Assessed Value
$58 684
Market Value
Annual Tax
$3 232
Taxable Value
Ownership
OwnerWILKERSON GEROLD & BAKER TONI
Mailing Address11003 DEERWOOD CIR MACCLENNY FL 32063
Property Details
Year Built1982
Living Area980 sq ft
Lot Size21 935 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$21 000
Just (Market) Value$58 684
Assessed Value$28 232
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 232