10712 CUYLER RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 321S21000000000026

$38 901
Assessed Value
$88 744
Market Value
Annual Tax
$13 901
Taxable Value
Ownership
OwnerCREWS HENRY ELLIS & PAULA
Mailing Address10712 CUYLER RD GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1982
Living Area1 344 sq ft
Lot Size74 052 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$21 675
Just (Market) Value$88 744
Assessed Value$38 901
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 901