10658 EARL ALFORD LN

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 352S21000000000525

$46 743
Assessed Value
$149 290
Market Value
Annual Tax
$21 743
Taxable Value
Ownership
OwnerALFORD EARL W & CHERYL P
Mailing Address10658 EARL ALFORD LN GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1989
Living Area1 512 sq ft
Lot Size522 720 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$19 225
Just (Market) Value$149 290
Assessed Value$46 743
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 743