10404 DAVIS RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 332S21000000000320

$42 524
Assessed Value
$60 800
Market Value
Annual Tax
$17 524
Taxable Value
Ownership
OwnerBROWN RODRICK E
Mailing AddressPO BOX 934 GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1960
Living Area1 246 sq ft
Lot Size107 593 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$23 094
Just (Market) Value$60 800
Assessed Value$42 524
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 524