10332 OSCAR RUISE RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 332S21000000000115

$31 255
Assessed Value
$86 502
Market Value
Annual Tax
$6 255
Taxable Value
Ownership
OwnerGIVENS VICTORIA
Mailing AddressPO BOX 249 GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1987
Living Area1 080 sq ft
Lot Size95 832 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$20 570
Just (Market) Value$86 502
Assessed Value$31 255
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 255