10221 MACK RUISE RD

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 332S21000000000180

$48 732
Assessed Value
$85 244
Market Value
Annual Tax
$23 732
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLMES BETTY ANN
Mailing Address10221 MACK RUISE RD GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built2001
Living Area768 sq ft
Lot Size26 136 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$5 610
Just (Market) Value$85 244
Assessed Value$48 732
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 732