10216 GLEN AVE N

GLEN ST MARY, Florida 32040 · Baker County · Parcel 362S21005100360070

$33 356
Assessed Value
$113 505
Market Value
Annual Tax
$8 356
Taxable Value
Ownership
OwnerRENEAU CHARLES J
Mailing Address10216 GLEN AVE N GLEN ST MARY FL 32040
Property Details
Year Built1982
Living Area1 680 sq ft
Lot Size9 907 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$27 500
Just (Market) Value$113 505
Assessed Value$33 356
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 356