5720 SE 156TH TER

HAWTHORNE, Florida 32640 · Alachua County · Parcel 18060-042-004

$25 579
Assessed Value
$64 853
Market Value
Annual Tax
$579
Taxable Value
Ownership
OwnerGRAHAM SARAH
Mailing Address5720 SE 156TH TER HAWTHORNE FL 32640
Property Details
Year Built1961
Living Area800 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$6 000
Just (Market) Value$64 853
Assessed Value$25 579
Exemptions-$25 000
Taxable Value$579