2811 SW ARCHER RD

GAINESVILLE, Florida 32608 · Alachua County · Parcel 06770-178-000

$36 167
Assessed Value
$65 000
Market Value
Annual Tax
$11 167
Taxable Value
Ownership
OwnerYAN LIHUA
Mailing Address2811 SW ARCHER RD APT V178 GAINESVILLE FL 32608
Property Details
Year Built1985
Living Area876 sq ft
Lot Size871 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$65 000
Assessed Value$36 167
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 167