21402 SW 119TH AVE

ARCHER, Florida 32618 · Alachua County · Parcel 02716-001-000

$74 958
Assessed Value
$200 242
Market Value
Annual Tax
$51 604
Taxable Value
Ownership
OwnerSIFONTES IBELISA O
Mailing Address21402 SW 119TH AVE ARCHER FL 32618
Property Details
Year Built1975
Living Area1 282 sq ft
Lot Size871 200 sq ft
Use Code062
Valuation Breakdown
Land Value$8 515
Just (Market) Value$200 242
Assessed Value$74 958
Exemptions-$23 354
Taxable Value$51 604