2010 NE 192ND AVE

GAINESVILLE, Florida 32609 · Alachua County · Parcel 07585-004-000

$6 704
Assessed Value
$32 304
Market Value
Annual Tax
$3 536
Taxable Value
Ownership
OwnerREDD KATRINA S
Mailing Address2010 NE 192ND AVE GAINESVILLE FL 32609
Property Details
Year Built2001
Living Area1 440 sq ft
Lot Size304 920 sq ft
Use Code052
Valuation Breakdown
Land Value$6 100
Just (Market) Value$32 304
Assessed Value$6 704
Exemptions-$3 168
Taxable Value$3 536