11809 SAGE BLVD

ALACHUA, Florida 32615 · Alachua County · Parcel 03189-005-000

$52 891
Assessed Value
$63 936
Market Value
Annual Tax
$31 968
Taxable Value
Ownership
OwnerRUSHING WILLIE
Mailing Address11809 SAGE BLVD ALACHUA FL 32615
Property Details
Year Built1985
Living Area924 sq ft
Lot Size42 253 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Just (Market) Value$63 936
Assessed Value$52 891
Exemptions-$20 923
Taxable Value$31 968