11410 E COUNTY RD 225

WALDO, Florida 32694 · Alachua County · Parcel 16900-000-000

$75 213
Assessed Value
$126 269
Market Value
Annual Tax
$50 213
Taxable Value
Ownership
OwnerBOSSONS STEPHEN E
Mailing Address11410 E COUNTY RD 225 WALDO FL 32694
Property Details
Year Built2008
Living Area1 568 sq ft
Lot Size217 800 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$126 269
Assessed Value$75 213
Exemptions-$50 213
Taxable Value$50 213