10932 NW 32ND AVE

GAINESVILLE, Florida 32606 · Alachua County · Parcel 04211-010-055

$45 761
Assessed Value
$81 327
Market Value
Annual Tax
$20 761
Taxable Value
Ownership
OwnerGODMAN JEFFREY W
Mailing Address10932 NW 32ND AVE GAINESVILLE FL 32606
Property Details
Year Built1988
Living Area1 717 sq ft
Lot Size9 148 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$57 500
Just (Market) Value$81 327
Assessed Value$45 761
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 761